Her finner du kontaktinfo til de som pleier å være innom kontoret. Du kan også benytte kontaktskjema nederst på siden.

Faktura: Faktura sendes via EHF eller e-post til: faktura@wimo.no. Alternativt post: Ulsmågvegen 26, 5224 NESTTUN.

Org.nr: NO 992 185 139 MVA

Hovedtelefon: 91 90 WIMO (91 90 94 66)

Anders Lindstad

Daglig leder
E-post: anders@wimo.no
Mobil: 458 69 400

Christian Grevstad

Prosjektleder
E-post: christian@wimo.no
Mobil: 990 04 560

Martin Lund

Prosjektleder
E-post: martin@wimo.no
Mobil: 957 86 664

Fredrik Grevstad

Dokumentasjon & IT
E-post: fredrik@wimo.no

Helge V. Moberg

Innehaver
E-post: helge@wimo.no